Hoş Geldiniz, 22 Eylül 2019 Pazar | 05:32
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

 

UĞUR EMLAK YAPI-DEKORASYON

Sirketimiz 2007 yilinda UZMAN EMLAK olarak idealtepe de hizmet vermeye baslamiş olup 2011 Mayis ayında bulunduğumuz binanın kentsel dönüşüme gitmesi sonucu kapatılmiş,2015yılı Mayıs Ayında yeni yeri olan simdiki Adresinde,yeni ismi UĞUR EMLAK YAPI - DEKORASYON olarak faaliyet göstermektedir.

Ofisimiz idealtepe,Küçükyalı,Altıntepe ,Satılık ve Kiralık Gayrimenkuller olmak üzere çok geniş bir Gayrimenkul Portföyü ile hizmet vermektedir. Çalışma prensibi Güven, Dürüstlük ve Güleryüz ilkesine dayalı olan firmamız satış öncesi-sonrası tüm soru ve sorunlarınız için hizmet vermeye devam etmektedir.Hizmet politikamız gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak müşterilerimizin gereksimleri doğrultusunda hizmet vermektir.Uğur Emlak olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde analiz edip kendilerine en uygun gayrimenkulün bulunmasına yardımcı olmaktır. Prensibimiz ,en hızlı ve kaliteli hizmeti verip son noktasına kadar sorumlulukla çalışarak,fiyat tercihleri yaratıp, müşterilerimizin gayrimenkul ihtiyacını giderebilmektir.

Unutmayın!!!Riskleri minimuma indirmenin en önemli yollarından biri; profesyonel isimlerle çalışmaktır. Gelin sizde Gayrimenkulünüzü Alırken-Satarken veya Kiralarken mutlaka bize uğrayın, 17. Yıllık Tecrübemizi sizlerle paylaşalım.Gelin,siz de gayrimenkulünüzü portfoyümüze katın,profesyonellerle çalışmanın avantajını yaşayın.

Sirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.
Gayrimenkul sektöründe elbette yatırım konusunda yardımcı olacak profesyonellere ihtiyaç duyulmaktadır, gayrimenkul danışmanları ve firmaları bunun için var… Güvenilir, kurumsal ve kontrol edilebilir referanslara sahip Gayrimenkul danışmanları sayesinde doğru yatırımlar gerçekleştirilebilir. Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.Gereksiz telefon soruları ile aranmak,tatil gününüzde yer göstermek ve diğer problemlerle kimse sizin zamanınızı çalmasın...

DÜŞLERİNİZDEKİ EV'İN HAYALİNİ KURARKEN,EMLAK DANIŞMANLARIMIZ SİZE YARDIMCI OLUR.HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLMEK,YENİ YAŞAM BAŞLANGICINIZDA YANINIZDA OLMAK VE MUTLULUĞUNUZU PAYLAŞMAK DANIŞMANLIĞIMIZIN BİR PARÇASIDIR. EMLAK DANIŞMANLARIMIZ HAYATINIZA YÖN VERİR.EMLAK ARARKEN TEK BAŞINIZA BİR YERE VARAMAZSINIZ.ÜSTELİK ÇALIŞIYORSANIZ İŞİNİZ GERÇEKTEN ZOR.ANCAK PROFESYONEL BİR OFİSLE ÇALIŞTIĞINIZ ZAMAN HEM TEKNOLOJİNİN İNKANLARINDAN YARARLANIRSINIZ HEM DE KURULU BİR ALT YAPISI OLAN FİRMAMIZDAN DESTEK ALIRSINIZ. 

''SOKAK SOKAK EV ARAMAYIN,BİZİ ARAYIN'' 

"SADECE GAYRİMENKUL DEĞİL,GELECEKTEKİ YAŞAM TARZINIZI SATIYORUZ"
"Referansımız ismimiz ve mutlu, yüzü gülen müşterilerimiz"

"Eviniz sadece vardığınız yer değildir,Her yer karırken ışığı bulduğunuz yerdir."

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim
şevki çavuş sk. no.2 hakkı bey pasajı
İstanbul / Maltepe / Küçükyalı Mahallesi
TEL : +90 (216) 518 4239
Emlakjet